Per shkak te mbylljes se dyqanit shiten urgjent

Shitet nga: Dini 02 Maj 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
per shkak te mbylljes se dyqanit shiten urgjent shum mjete te punes
Hilta shpojsa cerkullar etj etj
1. Hilti Bosch 11
2. Hilti Te 805
3. Gershan per premje te llastres Bosch
4. 2 cope Brusalica Industriale Bosch
5.
6. 1 cope Strug Bosch
7.
8. 2 burmashina Hitachi dhe Bosch
9.
10. 1 kabel 3fazore industriale 25 m
11. 1 burgi shpuese Fi 150 Hilti
12. 1 Cergullar BOSCH
13. 2 Sharra p[rofesionale Bosch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim