Rezervar me vellim 25Tona.

Shitet nga: Rezervar 17 Nën 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten rezervart 25 dhe 35 tona me izolim adekuat per nen tok per me shum na telefononi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim