Shfajs APARAT me elektroda 230 ampera

Shitet nga: Nexhi 20 Mar 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet aparati insaldimit Torpedo 230 A mono dhe tre fazor eshte i ardhun nga Ch

045809678
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim