Shpojs per beton Flex urgjent

Shitet nga: Dini 06 Maj 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   800 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes shpojsen per beton dhe blloka shpon deri fi 150 eshte e pershtatshme per muri

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim