Shpojs per beton Flex

Shitet nga: Nexhi 10 Mar 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes shpojsen per beton dhe blloka shpon deri fi 150 eshte e pershtatshme per muri

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim