Shpojsa te ndryshme per mobileri me 7 koka

Shitet nga: Agim Dje 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten shpojsa te ndryshme per mobileri te gjithat jan te gatshme per pun dhe mundt ti provoni per me shum infonr tel 044 379 877 Agimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim