Tank boca per ajr

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Euro-swiss 15 Pri 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj

Tanke per ajr 2000 litra
jane dy copa. ka mundesi blerje edhe me kommpresor dhe tharse, apo ndaras
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim