keramik italiane vegla sigma raimondi battipav shn

Shitet nga: enver 17 Jan 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj

ITAL TECH gjindemi Magjistralia Prishtin -Shkup km 17 Banulle -(Lipjan) kemi KERAMIK ITALIANE Vegla dhe Makina SIGMA RAIMONDI BATTIPAV(superpro)SHNEKA FASSA PJES NDRRUSE PER GJITHA MAKINAT KNAKI PER KOCKA TEHA PER GRANIT MERMER GRES POMPA UJI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim