Gilindera te betonit N.p.p. ''BUJARI''

Shitet nga: n.p.p ''BUJARI'' 18 Mar 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
prodhojm te gjitha llojet e elementeve te betonit: gilindera,korita per qeshme,oxhak vazne etj. adresa: rr.naim beka-ferizaj perball ''al petrol'' dhe ne magjistrale ferizaj-prishtin perball restorant ''sofra'' bejm ndrrime me vetura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim