Kapriata te Metalit 15,40 m Gjatesi

Shitet nga: Betim 20 Maj 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kapriata te Metalit per kulume se bashku me Llamarin,
Profili i Konstruksionit te Kabriates eshte Dubell L profil.

Dimenzionet: Vetem njera pjes e kulmit 7.85 m
gjithsej Kulmi eshte = 15,40 m.

Kamion, Vetur, Gjenerator , Pirunar , Objekt , Vetur.

Kontakt:
mob:044493684
dhe
Viber: +37744493684
Kerkimi me i lehte per gjith mallrat qe i posedojm: Kerko 044493684

Adresa:
Babush i Ri , Magjistralje Prishtne-Feriaj. 23 km nga Prishtina.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim