Maqin makin per suvatim g4 mikser lepak glet fasad

Shitet nga: g 4 04 Gsh 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes makin G4 per suvatim dhe mikser per perzirje te mallterit gipsit gletit.makinat jan te sapo ardhura nga Gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim