Goblena shum te vjeter pune dore

Shitet nga: antik 18 Maj 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Antikë dhe Art
Goblena shum te vjeter pune dore per Restorante Kafiter Lokale apo Shtepi Dimenxionet
115cmX055cm 30euro .
065cmX050cm 20euro
080cmX060cm 25euro
075cmX060cm 25euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim