PRODHOJM SHILTE PËR ODA - 044974442 & 045651124

Shitet nga: "ZOTAJ" 16 Krr 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Antikë dhe Art
PRODHOJM SHILTE PËR ODA, KEMI SUNGJERA (SHPUZA) TË LLOJEV TË NDRYSHEM DHE MADHSIVE TË NDRYSHEM.
Me qmime mjaft të volitshem
Të gjitha punët tona kan cilsi dhe kualitet.
Bëjm edhe transportin.
Vrejtje : nuk japim vetem në shërbim (nuk japim me qira)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim