PRODHOJM SHILTE PËR ODA - 044974442

Shitet nga: "ZOTAJ" 13 Mar 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Antikë dhe Art
PRODHOJM SHILTE PËR ODA, KEMI SUNGJERA (SHPUZA) TË LLOJEV TË NDRYSHEM DHE MADHSIVE TË NDRYSHEM.
Me qmime mjaft të volitshem
Të gjitha punët tona kan cilsi dhe kualitet.
Bëjm edhe transportin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim