DRITARE TE PLASTIKES 80X140 PRANOJM VETURA 50/50

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: deluxe plast 13 Dhj 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
DYER DHE DRITARE TE KUALITETIN TE LART ME QMIME TE VOLITSHME SI DHE
DYER PER GARAZHA AUTOMATIKE TE GJITHA LLOJET ROLETA TE MBRENSHME DHE TE JASHTME ME
QMIM TE VOLITSHEM
ROLETAT E JASHTME KOMLET ALUMIN 40€ ME MONTIM
SI DHE MBI DRITARE 40€ TE ALUMINIT
Vetura te gjitha llojet kompenzim 50/50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim