Der

Shitet nga: Avdi 25 Shk 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes der te aluminit 80- 2.20 ne gjendje temir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim