Dyer Alumin

Shitet nga: Faton 28 Mar 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer Alumin 4m-3.5m per garazhd.Qmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim