Dyer lir e mir vetem tek ne 044945648

Shitet nga: Labinot 14 Jan 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer dhe dritare nga druri 90x200 70€ dera me llasnje me goja 80€ dera e drurit 90€ dera e hymjes 120ero dera e banjos 60ero dritare 35€ per me shum na kontaktoni 044945648 jemi me te liret ne te gjith rajonin ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim