Dyer me qmime me te volitshme ne tregun kosovar

Shitet nga: Labinot Dje 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shesim dyer me te gjitha dimenzjonet dyer te dhomav dyer te kuzhinav sallonit si dhe dyer te hyrjes me qmime te volitshme 60-120€ si dhe dritare 35€ ju mirpresum 044945648. viber= 049200094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim