Dyer per dhoma komplet

Shitet nga: Sot 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shesim dyer per dhoma 70euro dyer te hyrjes 100euro dyer te kuzhinav me gjam 70euro dyer te banjos 60euro si dhe dritare me te gjitha dimenzjonet dyret me qimime prej 60-150 euro si dhe dritaret me qmime prej 15-30 euro ju mirpresim 045327459 ne viber 049200094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim