Roleta te jashtme 19 euro ,perde zebra,trake

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Roletë Punues "XONI" 24 Dhj 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Rolet Punues " XONI " Ferizaj
Punojm roleta sipas porosis
Rolet Te Jashtme Alumin
Rolet Te Jashtme Plastic
Rolet Shiritore
Rolet Veneciane
Rolet Rolne
Perde Zebra
Perde Trakë
Dyer Harmonic
dhe Gjith Llojet Tjera
I gjithe materiali eshte prodhim gjerman
Kontaktet
+377 44 690 935 - +377 45 608 766 .....................
Adresa Rruga".Vellezerit Gervalla"(perballe Albani kollor} dheNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim