Roleta te jashtme nga alumini/ ME IZOLIM/

Shitet nga: lulzim 17 Tet 06:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
PUNOJM roleta te jashtme nga alumini me qmim 38 euro metra katror./FLETAT E ROLETES JANE TE MBUSHURA ME IZOLATOR-PURPEN DHE JANE NGA ALUMINI. RSHITZAT. JANE NGA ALUMINI,BOSHTI ESHTE METALIK, DHE LAGERAT JANE METALIK PER SASI QMIMI MUND TE DISKUTOHET
KLIENT JU MUNDE TE THIRNI GJDO DITE NGA ORA 7 E MENGJEZIT DERI NE OREN 22 GJDO DITE, SHTAT DITE NE JAVE.
TEL.044/148 991 DHE 049/148 991 WAIBER +37744148991
KLIENT TE NDERUAR JU INFORMOJM SE NE EKSPORTOJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMIN ME MOTOR DHE PA MOTOR NE DY SHTETE NE ZVICER DHE HOLAND ME NDIHMEN E NDERMARSVE SHQIPTAR. NQOFSE I POROSITNI ROLETAT TEK NE JU DO TE FITONI KUALITETIN DHE PUNEN SI NE KETO DY SHTETE TE ZHVILLUAR TE PERENDIMIT.
NJEKOHSISHT JU INFORMOJM SE KEMI RRJETA PER MBROJTJE NGA INSEKTET TE CILAT MUND TE INSTALOHEN NE ANEN E JASHTME TE ROLETES DHE JANE LEVIZSE,POASHTU KEMI PERDE TRAK ME QMIM PROMOVUES DHE DYER HARMONIK DHE ROLO PERDE DHE PERDE ZEBER.PERDE TRAK.
PUNEN BESOJANI VETEM PROFESIONISTAVE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim