komod

Shitet nga: fatmir 24 Dhj 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
shes komoden e pershtatshme per tv dhe gjera te tjera eshte e perdorur po e ruajtme shum si e re qmimi 150 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim