Dhoma Gjumi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NNT"LAGEDI" Dje 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Prodhojm dhoma gjumi sipas porosis montimi dhe transporti gratis na kontaktoni ne nr 045/600-772 ose 049/126-945 edhe ne viber +37745600772 qmimi i dhomave prej 530 deri 850 MDF
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim