shtrat

Shitet nga: sadri 07 Nën 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes shtrate per nje person prej drurit me jog dhe nje regall per rroba
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim