shes 3 fotele per zyre teper tmira t rujtne

Shitet nga: halit 04 Shk 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
shes 3 fotele jan teper te mira te rujtne dhe te jeshme siq shihen ne foto sa t qane sjan as sen .dy jan njohit dhe nja joo kto te triatt jan te pershtatshme per ndonje zyre pa marr parasysh . i shes per arsye skam wend se ku i la ju faliminderit mund t thirrni ne ket nr ose wiber.- + 377 44 722 474
qmimi 100 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim