Komoda dhe televizor hd 41' tevion

Shitet nga: Ardian 25 Tet 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   190 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet komoda ne gjendje te mir bashk me televizor tevion 41' hd
Televizori eshte me defekt I ardhur nga gjermania por rregullohet
Per me Shum telefononi ne numrin
044 722038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim