Mobilet pothuajse te reja

Shitet nga: Beni 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

699 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobilet nga kompania e njohur"SIMPO"jane shume pak te perdorura ne gjendje perfekte jane:2 treshe 1 dysh dhe Fotelja...per me shume info shifeni fotot ose mund te me kontaktoni permes tel si dhe imellit qdo dite nga ora 08:00 deri 23:00 ju flm!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim