Shes mobilje dhe komod tv siq shifen ne foto

Shitet nga: Xxx 14 Mar 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Shes tre tresha dy qosha dy nisha 8 jastak tavolinat siq shifen ne foto dhe komoda e tvs siq shifen te gjitha ne foto.

044124924
Viber : +37744124924
049124924

Cmimi sipas marrveshjes!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim