Perde

Shitet nga: Xxxxxx 04 Pri 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR   3 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten perde per shtepij me lloje te ndryshme si tyl keten markizet etj . Qmimi per meter gjatesi eshte prej 3-4 dhe 5 euro me shumic edhe ma lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim