ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI OFERT SPECIALE 38 M2

Shitet nga: metin Sot 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHTME NGA PVC
ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI
ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA
PERDE TRAK SHIRITORE
VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI
DYER HARMONIK DHE SHUM LLOJE TJERA
+37744100 035 049 114 635..
..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim