ROLO PERDE

Shitet nga: lulzim 17 Krr 06:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Qilimë dhe Perde
PUNOJME ROLO PERDE KEMI ZGJEDHJE TE MADHE TE NGJYRAVE DHE MATERJALEVE .QMIMIM ESHTE PREJ 13 EUROVE E ME LARTE.KEMI MATERJALE NGA HOLANDA MALEJZIA DHE TAIWANI.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESSIONALIZMIN TONE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim