Rafta industrial per pesha te renda per depo regal

Shitet nga: Rafta 18 Tet 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Rafte të ndryshme
Rafta per pesha te renda rafta indusreial per depo e euro paleta. Regalla
Raftat jan te modelit me te ri dhe jan te ardhur nga Gjermania.
Kemi dimensione te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim