Shitet mbuloja djelli per ballkon (qadra)

Shitet nga: Fatlir 11 Gsh 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Qadra osht 4.60m e gjat dhe ka ni gjersi prej 1.60m qadra osht e ardhur nga gjermani osht e perdorur por e rujtur qmimi osht me marsveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim