KARRIKA,TAVOLINA,SHANKERICA PER TERASE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: karrika 13 Mar 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tradita-b ben prodhimin e karrikeve,shankerica,separe per terasen tuaj 045 264 294 dhe 044 516 306
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim