Kreveta Druri Karrika Tavolina Oborri Separe

Shitet nga: Habib 26 Maj 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Prodhojm Karrika Tavolina Oborri te gjitha dimenzionet
si dhe kreveta plazhi kreveta femijesh nje dhe dykatesh dhe sipas porosive tuaja taraba e shum qka tjeter nga druri
Viber +37745526181
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim