Mobileria valoni

Shitet nga: ... 13 Mar 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
jemi prodhuse te te gjithave mobileve gjindemi ne ferizaj ganitura me jastak te vogel 1+2+3=330€

Ganitura1+2+3 me jastak te mdhaj =380€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim