Mobileria valoni

Shitet nga: .. 07 Shk 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
jemi prodhues te mobileve gjindemi ne ferizaj

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim