Mobilje tavolin buke me 6 karrika

Shitet nga: bekim 01 Jan 03:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline buke me 6 karrika-
materiali:mediapan ngjyre te kremt me te kafte
6karrika te veshura me eko lekure
te Reja Vetem 1 muaj te Peerdoruara
madhsia 140X90

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim