Shatora tenda me NXEMJE 044280873

Shitet nga: tenda Sot 07:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
japim me qera shatora tenda karrika dhe tavolina tendat jan moderne numri per kontakt 044280873 ne transporti dhe montimi behet ne ter teritorin e kosoves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim