Tavolina e bukes me 6 karrike

Shitet nga: Luli 11 Tet 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina e bukes me 6 karrike eshte shum pak e perdorur arsyja e shitjes eshte se nuk pom pershtatet se kom vend pak e nuk po e zen siq shihet edhe ne foto eshte prodhim i huaj vjen edhe xhami karrikat jan si te reja...
dimensionet 1.60x1meter
per ma shum ne tel 044 652480 muni me shkru edhe viber

1234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim