Tavoline pune per zyre.

Shitet nga: Enis Rexhepi 23 Nën 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline pune per zyre, tavolina eshte prodhim i mobilerise Fjolla Ferizaj. tavolina eshte ne gjendje shume te rregullt, eshte perdorur per zyre. Tavolina ka 2 fijoka, njera fijok eshte me qeles.
2 dyer, njera dere eshte me qeles.

Qmimi eshte i diskutueshem, 130 EUR

Kontaktoni:
+37745509882 (Viber)
+38649834909
erexhepi@outlook.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim