mobile

Shitet nga: ekrem 12 Tet 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
jemi prodhues te karrikave edhe te tavolinave [per lokale si te separeve sipase deshires se juaJ JU MIREPRESIMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim