frigorifera me gjam per markete

Shitet nga: 01 Dhj 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigo me gjam te murit per markete me porosi dhe te gatqme dhe kemi tavolina pune per restaurante dhe kafitrri kryem servise per ftofje dhoma frigo klimatizim qendror per restaurante aparat akulli per kontakt 044 227 442 044 653 177 nr per kontakt ferizaj kosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim