Aparati i pulav me prush

Shitet nga: Behari 15 Dhj 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR   1 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet aparati i pulav me prush me munci pjekje te menjehershme deri né 24copa
Aparsti éshté né gjendje té rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim