Kamina me PELET ME AJR ( ventilator ) 10 KW

Shitet nga: Nexhat 03 Qer 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë

sot erdhen kaminat 10 kw me Ajr.


BURNIT 10 KW AIR(Vetëm me pelet)
-Modeli BURNIT 10 KW AIR(Vetëm me pelet) është I dizajnuar për ngrohje direkte të hapësires.
-Nuk lidhet me radiatorë dhe është zgjedhja më e lavërdishme për përdorim në siperfaqe të hapura deri në 100m2 si: Restaurane,Kafene,Lokale,Zyra të ndryshme, etj.
TIPARET TEKNIKE!
-Me dimenzione: Lartësia 105 cm , Gjerësia 48.5cm dhe Thellësia 63 cm(në formë elipse)
-Aftësia ngrohëse deri 100m2.
-Derë me xham rezistent ndaj nxehtësisë,
-Kontrollues digjital(intelegjent).
-Kontrolluesi me dirigjim nga distanca(komandë-pilot).
-Programatori me mundësi të ndryshme komandimi(deri 15 programe)
-Program ditor,javor, mujor i vetëndezjes dhe fikjes.
-Mundësi komandimi edhe me Wi-Fi me një paisje shtesë.
-Ventilator të integruar për qarkullim të ajrit të forcuar për nxehtësi të shpejtë.
-Djegie e pastër dhe ekonomike (hargjon 1-1.5tone pelet maksimum për një sezonë).
-Rezervuar të peletit të integruar në trupin e kaminit(kapaciteti 15kg).
-Ngjyrë Krem dhe të Kuqe(vishnje)!
- Pesha 125 kg!
Me nje diameter te gypit te gazrave prej 8 cm(Ø 80) NUK I DUHET OXHAK I VECANTE I NXEMJES!
5 VITE GARANCION!
PER ME SHUME NA KONTAKTONI NE SHITOREN TONE PERBALLE ETC NE FERIZAJ OSE NE TELEFON 044 205 539
nxemje kallda kalldaja ngrohje qendrore kamin kamina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim