Kamina me PELET ME AJR ventilator 10 KW

Shitet nga: Nexhat 01 Nën 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter

sot erdhen kaminat 10 kw me Ajr.


BURNIT 10 KW AIR(Vetëm me pelet)
-Modeli BURNIT 10 KW AIR(Vetëm me pelet) është I dizajnuar për ngrohje direkte të hapësires.
-Nuk lidhet me radiatorë dhe është zgjedhja më e lavërdishme për përdorim në siperfaqe të hapura deri në 100m2 si: Restaurane,Kafene,Lokale,Zyra të ndryshme, etj.
TIPARET TEKNIKE!
-Me dimenzione: Lartësia 105 cm , Gjerësia 48.5cm dhe Thellësia 63 cm(në formë elipse)
-Aftësia ngrohëse deri 100m2.
-Derë me xham rezistent ndaj nxehtësisë,
-Kontrollues digjital(intelegjent).
-Kontrolluesi me dirigjim nga distanca(komandë-pilot).
-Programatori me mundësi të ndryshme komandimi(deri 15 programe)
-Program ditor,javor, mujor i vetëndezjes dhe fikjes.
-Mundësi komandimi edhe me Wi-Fi me një paisje shtesë.
-Ventilator të integruar për qarkullim të ajrit të forcuar për nxehtësi të shpejtë.
-Djegie e pastër dhe ekonomike (hargjon 1-1.5tone pelet maksimum për një sezonë).
-Rezervuar të peletit të integruar në trupin e kaminit(kapaciteti 15kg).
-Ngjyrë Krem dhe të Kuqe(vishnje)!
- Pesha 125 kg!
Me nje diameter te gypit te gazrave prej 8 cm(Ø 80) NUK I DUHET OXHAK I VECANTE I NXEMJES!
5 VITE GARANCION!
PER ME SHUME NA KONTAKTONI NE SHITOREN TONE PERBALLE ETC NE FERIZAJ OSE NE TELEFON 044 205 539Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim