Lavatriqe Gorenje

Shitet nga: ???? 20 Sht 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   130 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes Lavatriqe Gorenje ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim