Makin per larjen e rrobave Gorenje WA50100

Shitet nga: Bajram 06 Mar 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Makina eshte shum pak e perdorun pasi qe te gjitha familja gjinden jasht vendit. dhe vetem ne pushim verore eshte perdorun,është ne gjendje shum te mirë
te dhenat e makines janë:
Energieeffizienzklasse: A • Waschwirkungsklasse: A • Schleuderwirkungsklasse: C • Schleuderdrehzahl: max. 1000U/min • Fassungsvermögen: 5kg • 15 Programme: Baumwolle, Synthetik, Feinwäsche, Wolle, Vorwäsche • Stabilisierungsautomatik • Überlaufschutz • Standgerät • Abmessungen (HxBxT): 850x600x600mm
kliko ketu ne link per detaj me teper:
http://www.amazon.de/Gorenje-WA-50100-Waschmaschine/dp/B000RZXO2Y
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim