KAMINA OLA KAMINA facebok ola kamina

Shitet nga: ola kamina Sot 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
bejme shitjen dhe montimin e kaminave
gjindemi ne ferizaj afer fabrikes se tubave

fcb ola kamina
044530191mercedes bmw fiat kamin shporet tv kuzhina kuzhin dhom komod tavolin karrik perde mloja fasad gips gipser fasad dritare glet interier parket laminat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim